Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
16.8.2022 v 11:59
#143032
Odetta
popravdě jediný co chci je se zbavit toho telefonu 😀 Je nějakej máklej a poletí. Jeho čas se vyloženě krátí. Nejsem člověk, kterej hejří, ať už matrošem, nebo penězma, ale nejméně časem a nervama. a tahle sviň by mě vo ně připravila.
Děkuji moc za nápad, ale nehodlám s tím šmejdem ztrácet ještě víc času. Až s ním švihnu potřetí a to nebude evidentně dlouho trvat už, tak zhasne jak Terminátor v lisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!