Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
16.8.2022 v 9:36
#143023
A tak už sem s tim telefonem jebla!! Mluvim s Brtnikem, najednou tututututututu a Brtnik nikde. Dobře, řikám si, třeba sem něco zmáčkla uchem, tak sem to vypnula a du mu volat znova a víte co mi ten kreténskej přístroj řeknul? Tomu neuvěříte. ŽE VOLANÝ ČÍSLO NE-EXISTUJE!!!!!!!!!!! Tak má dole pavouka. V levým rohu,xindl jeden fšivej. Ani ta liška ho nezachránila už.