Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
12.8.2022 v 16:35
#142905
Zlatko, a nemas narok na DZS? Dopravni zdravotni sluzbu, ze by te na rehabky vozila a vyzvedavala? Mela by byt pres pojistovnu zdarma, kdyz mas zadanku od doktora. Pravda, netusim, esli se to vztahuje i na rehabky – ale zkus to zjistit, urco by ti to prospelo.