Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142905
Fifi

    Zlatko, a nemas narok na DZS? Dopravni zdravotni sluzbu, ze by te na rehabky vozila a vyzvedavala? Mela by byt pres pojistovnu zdarma, kdyz mas zadanku od doktora. Pravda, netusim, esli se to vztahuje i na rehabky – ale zkus to zjistit, urco by ti to prospelo.