Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
12.8.2022 v 11:47
#142896
PetraK
Gratuluju k střeše a spotrebicum,Bosch jsem někde četla instalaci nabízí.
Včera jsem mela žinfarktovej stav,jak rikava Brtníková,taky jsem debil,od 3.do 14.srpna nás ma 5narozeniny,tak jsem nechala objednat v pondělí na čtvrtek 2 ovocný dorty,chtěli zálohu 400,-,tak jsem myslela že doplatim tak 200,-.Doplacela jsem skoro700,-.Příště děláme.?