Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142894
Kimi

    Zcela O.T.? Politiku si nepouštím do hlavy, abych se zbytečně nerozčilovala, ale tohle teda přešlo přes bariéru.? Státní lesy mají zisk za loňský rok 3miliardy korun, vláda jim ho chce sebrat k náhradě neplánovaných výdajů, které měla. Přitom spousta lesů (nejen státních) v poslední době velmi utrpěla kůrovcem i požáry, takže peníze by na obnovu byly potřeba.? Většinově státní ČEZ má zisk za půl roku 33miliard. Vláda na něj nechce sáhnout, aby neutrpěli menšinoví akcionáři. Že by ti menšinoví byli tak hmotně nuzní?☹