Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142770
cernej caj

    Davejye si bacha aby ty spotebice pokud prijpojeny nebudou, vubec jely. Ala vypadne wifi, pracka nevude mit sync casu ze serevru a nepusti odlozenej start:D

    Maya
    Tak moje lednicka ledni dobre a pracka pere dobre, mame tu „novou“ myslim od vanoc 2016 nebo 2017, obycejnou indesitku za 5400 a su s ni moooc spokojena, pere dobre a vlastne si nedovedu predstavit jakby treba pracka za 15 prala „lip“ nebo jak muze takova pracka nahidnout vetsi komfort davani nebo vyndavani pradla treba:D ale to je mozna jen tim, ze takovy vyrobky neznam. Naopak me pri koupi pracky nove tenkrat prekvapilo, ze drahy pracky nemaji vubec volic otacek, pokud je chces nastavit jinak … a ta indesitka nejlevnejsi jedina to mela:D