Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
9.8.2022 v 21:24
#142753
MirkaD
to ti říká dobře ten psycholog myslím a dělat víc věcí pro sebe nikdy neuškodí
cernejcaj
jo, máme malou elektrickou plotýnku a případně ten multifunkční hrnec, takže o studeným nebudem, ale je to už trochu vopruz