Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
9.8.2022 v 8:16
#142725
Maya
jo mně to bylo jasný, že to bude asi obsazený 😀
Krásná keramika, já jaem v těch obchůdkách ani nebyla,
večer jsem si dala jen 3 pivka večeři.
Pivo 100Kč a například kachno knedlo zelo 590Kč
Petrs01
rybička je úžasná, kdysi jsem jí chtěla pořídit kočkám,
mají ji na wish, ale tehdy nepřišla.
Myslím, že Koníkojc by se taky líbila :-DDD