Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
8.8.2022 v 8:28
#142676
černej čaj
Ja posilam par fotek z vyletu
ta poslední je výýýborná!! 😀
je prima, že sis to takhle užila, všeckny, že jste si to takhle užily. Na Vranově je fajn, byly jste na přehradě? Na tu mám takovou zajímavou vzpomínku 😀 😀
- Odpověď byla upravena před 3 roky a 10 měsíci uživatelem PetraK.