Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
5.8.2022 v 13:11
#142632
Taky jsem za víc psůch. Je to blbý v tom dělení času, ale pokud se sejdou dva kompatibilní psi – jako bylo duo Ešus+Bubi, nebo pak Bubi+Štajník, tak je to brnkačka. Pokud je to ovšem o komplikovanější kombinaci – nebudu jmenovat, je to složitější, ale taky se to dá, jen to člověk musí víc zmenešovat. A teď přišel další lévl, jsou tři. Zatím pociťuju jen nedostatek rukouch, s tím mám problém,když se mi navařej na tělo všichni tři, ale už to začínám mít zmáknutý, to přebíhání rukou z jednoho na druhýho, třetího.