Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142466
PetraK

    Odetta – já co vyběhám, zase dožeru, blbý no. a tetkon momentálně ani neběhám, páč mě limituje ten debilitní kotnik.

    Já cuketu můžu, mám ji ráda v takový rychlý úpravě maso-olivy-cuketa (musí křupat), smetana a těstoviny. Bože já mám hlad, sežeru sešívačku asi.