Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
29.7.2022 v 10:48
#142466
Odetta – já co vyběhám, zase dožeru, blbý no. a tetkon momentálně ani neběhám, páč mě limituje ten debilitní kotnik.
Já cuketu můžu, mám ji ráda v takový rychlý úpravě maso-olivy-cuketa (musí křupat), smetana a těstoviny. Bože já mám hlad, sežeru sešívačku asi.