Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
25.7.2022 v 22:11
#142328
Petrs01
Moc mě to mrzí, upřímnou soustrast. Hoří mu u nás svíčka.
Černý čaj
I já dodatečně přeji všechno nejlepší k svátku. A na bolavý nožičky staříků mám supr zkušenost s Alavis Celadrin.
Denny
Aidička v novém vypadá spoko. ❤️ Z požárů mě až mrazí, kéž by v noci přišel pořádný liják…