Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142327
Maya

    Petrs01
    to je mi líto 🙁
    ale měl se u vás nádherně a teď už pobíhá za duhou bez bolesti
    Denny
    vypadá to, že Aida se má super, takový krásný pelíšek
    požáry teda děsný, snad už to vedro skončí a zaprší
    kachna
    taky mám tyhle okna, podle mě dobrej nápad, na zateplení určitě, u mě teda tu horší světlost dělají spíš ty metr tlustý zdi, je to prostě jak tunel
    u nás blbý, že každý okno je trochu jinak velký, takže vyměnit by znamenalo buď bourat a nebo dostavovat, takže dost prachů navíc, ale jinak bych asi taky takového udělala už kvůli těm úsporám
    cernejcaj
    na klouby klidně podle mě můžeš dávat preventivně cokoliv volně prodejnýho