Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
25.7.2022 v 21:54
#142327
Petrs01
to je mi líto 🙁
ale měl se u vás nádherně a teď už pobíhá za duhou bez bolesti
Denny
vypadá to, že Aida se má super, takový krásný pelíšek
požáry teda děsný, snad už to vedro skončí a zaprší
kachna
taky mám tyhle okna, podle mě dobrej nápad, na zateplení určitě, u mě teda tu horší světlost dělají spíš ty metr tlustý zdi, je to prostě jak tunel
u nás blbý, že každý okno je trochu jinak velký, takže vyměnit by znamenalo buď bourat a nebo dostavovat, takže dost prachů navíc, ale jinak bych asi taky takového udělala už kvůli těm úsporám
cernejcaj
na klouby klidně podle mě můžeš dávat preventivně cokoliv volně prodejnýho