Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
22.7.2022 v 5:42
#142207
Denny
To je napad! 😀
Ja dneska zubar, tak se „fakt tesim“ hlavne proste ten chlap misto pani zubarky mi je hrozne neprijemmej a nebavi me kazdy 2 roky nekomu vysvetlovat proc se bojim… a pani zubarka aspon mela.empatii, coz tenhle jestli ma tak sem ji za ty 2 navstevy jeste nenasla…
Kdo si zitra pomudlaaaaa stenatko bily spice? 😀