Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
21.7.2022 v 12:08
#142183
Mě se dost líbí co se povedlo v Praze – přihodím fotomapu z 2003 a stejné místo 2022 (moje fotka rok 2013).

Blbý je to, že to tam dost obsadili divočáci.