Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
20.7.2022 v 18:50
#142143
Ale musím se pochválit – zbývá mi spoustu euroobalů, které jsem poctivě při třídění zbytečných papírů sejmula a zjistila jsem, že jsou to fakt dost dobré obaly na A5ky, když se prostřihne vprostřed dirka.
Vloni měla Kačka ručně malované obaly na knížky s motivem poseroutky z papírových tašek.
- Odpověď byla upravena před 3 roky a 10 měsíci uživatelem kachna.