Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#142143
kachna

    Ale musím se pochválit – zbývá mi spoustu euroobalů, které jsem poctivě při třídění zbytečných papírů sejmula a zjistila jsem, že jsou to fakt dost dobré obaly na A5ky, když se prostřihne vprostřed dirka.
    Vloni měla Kačka ručně malované obaly na knížky s motivem poseroutky z papírových tašek.

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 10 měsíci uživatelem kachna.