Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
20.7.2022 v 18:28
#142141
Tak u nas taky dobry, bouda vymenena, takze Lokinek uz ma novou a vubec do ni nechce, ma smolik, stara uz se rozpadla jak se s ni hnulo
A ted naveceru volal pan od cerpadel, ze to cerpadlo, co vcera nebylo, tak uz dneska je, tak zejtra uz si budu domlouvat termin instalace