Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
20.7.2022 v 10:49
#142124
Maya
Já blbnu z vedra. ? Jinak ta bouda… no to teda zírám, dopravu by si měli zaplatit sami, když to takhle ? a chyba je jednoznačně na jejich straně.
Denny
A přešlo ji to? U nás dneska zatím dobrý, kousání jen jemné, což je dovolené. A venku byl ráno úplně skvělý, krásně komunikoval, když na něj štěkali záploťáci (z čehož je zatím nesvůj), hned se na mě otáčel a přibíhal ke mně. Začíná být pěkně navázaný. Tyhle záblesky něčeho dobrýho jsou supr a po včerejším ozubeným excesu si to zasloužím. Tak. ?
A nahoď fotos Aidičky, vždyť ta už je jednou packou pryč. ?