Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
20.7.2022 v 9:39
#142120
Maya
Tak balíky byly OK,jeden stojan na kytky je ulomenej pant,tak jsem si vyjela vrácení,jenže nemám tiskárnu,tak uvidíme az to domluví snacha telefonem.Jj,tohle je do 500,ne jako u tebe .Stejně jsem rozhozena.