Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
19.7.2022 v 20:59
#142105
jinak dneska den blbec, fakt že jo
čerpadlo furt není, snad na podzim, takže musím koupit víc uhlí než jsem myslela a radši objednat novej kotel
přivezli boudu pro Lokina, převzala to máma, balík na paletě, zabalenej v černým igelitu OK, tak to zaplatila
já to pak jdu rozbalovat a místo boudy je tam nějaký nedodělaný torzo, fakt vůbec nechápu jak tohle mohli zabalit a poslat, zejtra tam budu volat a to si teda něco vyslechnou a můžu jen doufat, že pošlou novou když prachy už maj a ne zrovna malý a že si tohle odvezou na svoje náklady, ta doprava taky nebyla levná