Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
19.7.2022 v 20:54
#142103
ty věci z horka/slunicka
Jo, přesně ty. Nechápu ty chudáky u vás na poli, je mi zle jen si to představím.
Odetto, popis zní velmi zajímavě. Vypadá to, že venku se musí ovládat, tak si to vynahradí doma. Na tohle je ideální spřátelený pes, raději rovnou několik. Štěník se vyhlodá do něj a doma padne. Skvělá je školka pro štěňata, pokud psy nechávají si hrát.