Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
19.7.2022 v 13:25
#142089
Dennyky
já tohle zažila v Řepích – s vlčicí Bess od Anderleho, to ještě mohla lítat navolno a připravila mi krušnou chvíli, protože jsem myslela, že jsem se zcvokla, když jsem ji tam ve stařině na vteřinu zahlídla. A pak sme ešče měli setkání s hovnem 😀 vlčím. Tak to nejni špatný skóre, ne? 😀