Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
18.7.2022 v 13:21
#142038
Denny
problem je ze lidi v prirode je moc, stala se z toho za poslednich par let moda a protoze tak zhruba tretina lidi jsou naprosti debilove, tak holt i v prirode jich pribylo, nic s tim nenadelas, na velky pokuty oni ani obvykle nemaji, musi se pockat, az se ta vlna zajmu prezene a bude zas vsude klid