Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#141962
Odetta

    MirkaD
    To je luční jídlo, les máme zatím mimo dosah, to je na malého moc kilometrů.
    No tak vidíš, klidně si můžeš příště koupit vysavač, ať si o tom myslí kdo chce co chce. 🙂

    Fifi
    Zdravím Troldíka! To je dobře, že nezůstal škodný. 🙂 Nakládačky závidím, hlavně teda tu morálku, mně stačilo očišťování těch klouzků. Udělám z nich na oběd omáčku, mám tady smetanu a v mrazáku vývar a kuřecí prso, tak z něj nadělám plátky a bude z toho takové maso na houbách. Houby už jsou ready v lednici.
    Tady minulý týden v lese taky nic, to jsem psala. Tyhle potvůrky jsem potkala na louce pod takovým “zalesněným” vrcholkem kopce, ani se tomu nedá říkat les. Ono je to teda pár stromů, a je to tam hodně neprostupné – stromy blízko u sebe, pichlavé keře mezi nimi a ještě je to ve svahu a s balvany. Kupodivu tam bylo sucho, a to včera bylo asi pět bouřek. Na kraji jsem našla dvě staré babky, a dál už jsme ani nešli, nešlo to mně ani Gremlinovi, tak jsme se prošli na loukách pod vrcholkem. Ale stejně jsme neodešli s prázdnou, tak dobrý.