Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
15.7.2022 v 13:25
#141946
Odetta
na samsonite jsem koukala a ty mi pripadaji moc siroky, teda hluboky nebo jak to rict
ostatni kouknu, dik
no hledam to podle ty uhlopricky co pisou
mam tenhle, tak jsem hledala batoh na 16 a vic, tak velikost snad trefim
https://www.alza.cz/dell-latitude-3580?dq=7090519&kampan=adw1_notebooky_bee_pro_notebooky_notebooky-dell-latitude-5520-adc453l60j6&ppcbee-adtext-variant=inz_genericky_bee_pro-live&gclid=EAIaIQobChMI39GcufH6-AIVQqHVCh3-DwjiEAAYAiAAEgK2OvD_BwE