Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#141811
PetraK

    kachna
    O té hyperaktivitě nebudeme mluvit :D.
    nejsem hyperaktivní, jen dělám hodně věcí najednou 😀 😀 😀

    ještě poruchu v oblasti sociální komunikace
    proto mě furt fšící lidi sejřej?

    a emoční lability
    proto sem hysterická?

    a potíže s hrubou i jemnou motorikou.
    a proto mi máma dycinky řikala, koukej se na to co děláš? (když mi padalo nádobí, který jsem uklíze do skříňky, páč sem se dívala třeba na něco zajímavějšího, než bylo to nádobí?

    😀 😀 ne já nejsem ADHD 😀

    Dennyky
    takže není problém
    takže by nevadilo se přidat? To by bylo skvělý! Spotřebuju totiž papriky hrozně moc, takže budou mít ségru a maminku na trhu ešče radši asi 😀 Ceš penízky předem?

    Ikdyž jak je mastná, blbě se potom mejou hrnce :-DDD

    to je ji fučik – stejně to od příštího měsíce už bude mejt myčka 😀 Je ale fakt božská.

    SE NEVYLUČUJE ?
    vylučuje, páč smrdí tak, že se k ní nepřiblížíš natolik, abys zjistila ešivá je a nebo nejni roztomiloučká 😀

    Zlatka
    kmín !! ten mám taky ráda. Já vůbec hodně používám koření, bylinky, ale jednodruhový, ne ve směsích . Jen bylinky si mixnu vždycky sama, to jo, páč jsou čerstvý.