Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
kachna
O té hyperaktivitě nebudeme mluvit :D.
nejsem hyperaktivní, jen dělám hodně věcí najednou 😀 😀 😀
ještě poruchu v oblasti sociální komunikace
proto mě furt fšící lidi sejřej?
a emoční lability
proto sem hysterická?
a potíže s hrubou i jemnou motorikou.
a proto mi máma dycinky řikala, koukej se na to co děláš? (když mi padalo nádobí, který jsem uklíze do skříňky, páč sem se dívala třeba na něco zajímavějšího, než bylo to nádobí?
😀 😀 ne já nejsem ADHD 😀
Dennyky
takže není problém
takže by nevadilo se přidat? To by bylo skvělý! Spotřebuju totiž papriky hrozně moc, takže budou mít ségru a maminku na trhu ešče radši asi 😀 Ceš penízky předem?
Ikdyž jak je mastná, blbě se potom mejou hrnce :-DDD
to je ji fučik – stejně to od příštího měsíce už bude mejt myčka 😀 Je ale fakt božská.
SE NEVYLUČUJE ?
vylučuje, páč smrdí tak, že se k ní nepřiblížíš natolik, abys zjistila ešivá je a nebo nejni roztomiloučká 😀
Zlatka
kmín !! ten mám taky ráda. Já vůbec hodně používám koření, bylinky, ale jednodruhový, ne ve směsích . Jen bylinky si mixnu vždycky sama, to jo, páč jsou čerstvý.