Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
13.7.2022 v 20:23
#141761
Fifi
Hribaky, houbicky slizacky octovy?
jo takový tři malinký skleničky, abych mohla v zimě udělat kulajdu – hubenou. Tady to taky moc právě neroste-tohle je překvápko na místě, kde loni nebylo ani prt – většina je na nasušení. A hlavně jestli to bude jako loni, tak to znamená, že teď je vrchol sezóny a na podzim nebude nic – i když podle místních na podzim houby bývaly.
Aaano, paninko, ses mocinky sikovnoucka vytvornice. ?
já to prostě musela vyrobit 😀