Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
13.7.2022 v 20:07
#141756
Fifi-jo,já mám taky z koní dost respekt,mě by asi stačilo u nich být,vyčesat si ho,klidně se s ním projíta pojezdit si kousek,a ehm,kdyby ho někdo vedl to by mě jako nějak nevadilo….