Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#141756
MirkaD

    Fifi-jo,já mám taky z koní dost respekt,mě by asi stačilo u nich být,vyčesat si ho,klidně se s ním projíta pojezdit si kousek,a ehm,kdyby ho někdo vedl to by mě jako nějak nevadilo….