Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
12.7.2022 v 21:00
#141662
Odetta
Ach! Je to velikánskej pán už! A neřikej mu, že je krásnej! 🙂
Ešče že mám tu vílu tady

jinak bych musela hrozivě závidět 🙂
Fifijová
s mšícema neporadim , páč nic nevim
zejmena takovy ty holandsky klasicky drevaky. ?
😮 dyk to nejni stabilní! V tom jezdí někdo? To nesmí. V tom bych nejela ani za zlatý prase, má to tvrdou, klustou podrážku nedrží to na noze, podle vyhlášky musíš mít boty, který nemají volno patu.