Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#141662
PetraK

    Odetta
    Ach! Je to velikánskej pán už! A neřikej mu, že je krásnej! 🙂

    Ešče že mám tu vílu tady

    jinak bych musela hrozivě závidět 🙂

    Fifijová
    s mšícema neporadim , páč nic nevim

    zejmena takovy ty holandsky klasicky drevaky. ?
    😮 dyk to nejni stabilní! V tom jezdí někdo? To nesmí. V tom bych nejela ani za zlatý prase, má to tvrdou, klustou podrážku nedrží to na noze, podle vyhlášky musíš mít boty, který nemají volno patu.