Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
8.7.2022 v 17:08
#141486
Fifi
To je hezká knížka,mám ji ,planuju projít antikvariaty a dokoupit od něj co bude.
Konečně mám knížky přehledně,v krabicích ještě něco čeká,tak az sesroubuji další regály.
Teď ctu Neklidnou krev od Rowlingové.Docela dobrý.