Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
8.7.2022 v 6:58
#141408
Maya
no tak prace ve fabrice je vzdycky desna
tak u nás tohle neplatí, že žádná buzerace tady není,
navíc mám tu zkušenost, čím víc lidem povolíš, tím víc si dovolej.
Bohužel, mohla bych vyprávět.
Fifi
u nás už druhá várka medu…
U nás 200 – 250Kč
Prý by čék měl jíst med ze svého okolí hlavně, kvůli alergiím.
Zajímavý, ne?
Navíc u nás řepka není 🙂