Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
8.7.2022 v 6:01
#141395
Krásné uplakané ráno,
jsem se musela srovnat po těch svátcích,
páč byly super, úterý a středu jsme byli na rybárně, grilovali,
byl soudek, chytali lybičtí, koupali se v rybníkovi a spálili si záda 😀
Zrzavý Perpetum Mobile jsme v úterý vyřadili ze hry až po zhruba 10ti hodinách,
kdy si lehla kámošovi na věci, hlídala je, nakonec tam usnula a on pak trochen
alkoholicky opojen lehl k ní.
Leknín je nádherný, ale rostě na místě, kde je cca 20 cm bahna, takže jsem se tam sice vypravila, ale 4x cvakla a hurá pryč.
Pak jsem se musela jít odbahnit.
Kámoš chytil 3 kapříky a jednu štiku, grilovali jsme klobásky, kuřata, zabavili se a bylo to fajn.