Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
7.7.2022 v 19:00
#141387
Kuskus, to je krasne napsany! 🙂 Umis. Co tva ooo kolena, blizi se generalka druhyho a tim padem porizeni nejakyho ctyrnozce?
Zlatko, to chybeni znam. O dalsim pejskovi nepremyslite? Tu dneska jen mirne sprchlo, u vas to je asi podmaceny porad. 🙁
Odetto, to je sladoch, jaky ma plachtaky. 🙂 Potrebuju mu priradit nejaky aspon pracovni jmeno, kdyz neprozradis origos, takze Gremlin nebo Grazlik? 🙂
Esusova
Panecku, gratuluju k cisticce! 🙂 Dalsi etapa za vama, bezva.
Kde mame Dennyky?