Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
7.7.2022 v 9:49
#141320
Mirka D.
PetraK-a když ty fotky mám jenom!v mejlu?
tak to udělám ako jak?
tak si je z emailu musíš uložit do počítače, tam si je nedáváš? Musíš je tam mít, ne? když jsi je dávala před tím do toho emailu, přece.