Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
30.6.2022 v 8:10
#141141
u nas vecer grose katastrofe, v pul devaty tma jak pytli, vichr a burina a prasklo do transformatoru, takze ohnostroj a tak, popadany stromy a vubec
ted jsem volala domu a proud furt nejde, tak doufam, ze to pres den zprovozni, dalsi vecer uz cernou hodinku nemusim
nabijim si v praci alespon i power banku kdyby nahodou