Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#141131
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Tak helejte se fšicí! Jásejte a volejte hurá! Já dojela do prasé sama autem!! Teda ne úplně do prasé, nechala jsem auto na kraji Prahé, krásně jsem zapárkovala a vůbec to bylo skvělý. Nebyl moc velkej provoz, předjela jsem na státovce kamižoun, moc pěkně se mi to povidlo, pak taky ten zbytek jízdy byl moc pěknej. Teton ešče zpátky teda, to pojedu hnedle brzičko brzo, po druhý hodině, abysem to měla bez tlačenice. Páč bojim.

    kachna
    včéra jsme byli s Kačkou (10 let) na ORL. Vyndavali jí z ucha dva korálky.

    no ty kráso, jak jí to mohlo napadnout taková hovádina?? Pět let už jí bylo dávno přeci? 😮 😮 To je troubína. A vy jste chudáky rodiče teda. co bude dělat ve dvaceti? Hrát si se sirkama ve stohu? 😮 😀

    Dennyky
    u nás taky lilo a cedilo celou noc. A houby zatim nic jako 😮

    černej čaj
    e nejaky fakani si o puljoci chodi hrat s micem na chodnim
    ty by jeli, smradi!!

    Tak na vikend mam v planu flakacku, 0 chozeni ale snad trochu valeni ve stinu stromu:)

    jej! to zní – na rozdíl od toho pekla tepelnýho, co máte v práci – jako výborná náplň víkendu!