Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#140926
Odetta

    Ahóój po dlouhé době! Nestíhám vás moc číst, tak jen ve zkratce…

    Asteris, upřímnou soustrast. ? Kéž by nám s našimi psími parťáky bylo toho času dopřáno alespoň dvojnásob… ?

    Petro, jsem moc a moc ráda, že s Bubíkem dobrý, a že se lepší i Talinina syflistida.

    Fifijové držím palce, ať se to s Pruhatcem ustálí, a neobjevují se nové trable. Snad se povede tu hydroterapii nahradit nějakou alternativou na suchu…

    Mirko, založ si svůj vlastní účet a nech si na něj posílat výplatu. Nastav si tam trvalý příkaz, a posílej část peněz, která pokryje polovinu nutných společných nákladů, na ten účet, který teď máte dohromady. Nemusíš se nikoho dovolat ani se nikomu zpovídat nebo obhajovat.

    A já letím zase pryč, malá prtka se vzbudila a útočí. 🙂