Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
Ahóój po dlouhé době! Nestíhám vás moc číst, tak jen ve zkratce…
Asteris, upřímnou soustrast. ? Kéž by nám s našimi psími parťáky bylo toho času dopřáno alespoň dvojnásob… ?
Petro, jsem moc a moc ráda, že s Bubíkem dobrý, a že se lepší i Talinina syflistida.
Fifijové držím palce, ať se to s Pruhatcem ustálí, a neobjevují se nové trable. Snad se povede tu hydroterapii nahradit nějakou alternativou na suchu…
Mirko, založ si svůj vlastní účet a nech si na něj posílat výplatu. Nastav si tam trvalý příkaz, a posílej část peněz, která pokryje polovinu nutných společných nákladů, na ten účet, který teď máte dohromady. Nemusíš se nikoho dovolat ani se nikomu zpovídat nebo obhajovat.
A já letím zase pryč, malá prtka se vzbudila a útočí. 🙂