Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
19.5.2022 v 6:44
#139572
tak jsem ten vlk – to už víme, ale celkem ten popis i sedí, jen teda asi nejsem úplně ostýchavá? A tišší? To nevim 😀 😀
Ale když mě někdo vytočí -umře, to je fakt, to píšou dobře 😀 a Brtnik jako bobr je taky dokonoalej.