Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
5.4.2022 v 4:43
#137463
Dobré ranko,
tak u nás konečně prší 🙂
Tak jsem včera nainstalovala druhou kameru v ložnici a ta čůza Bláňa jí dnes ráno sundala.
No jó vono to svítí a hýbe se to, to bude asi nějaký vetřelec, kterého mosím nutně zlikvidovat 😀
Takže dnes musím poprosit kámoše jestli by mi jí přivrtal na strop.
Balbínka už má nateklý cecíky, takže to bude co nevidět.
Petrs01
ať je Vašíček brzo fit, chudinka nemocinkavej 🙁