Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
4.4.2022 v 20:09
#137459
Petrs – jsem koukla dukladneji a nektery eshopy to maji i skladem. Jenze nevim, tohle radsi koupim primo od veta nebo v lekarne, zkontroluju si expiraci, budu verit, ze jim to nekde treba nepremrzlo. Granule kupuju pres eshop, tohle pro lepsi pocit nejak vic naprimo, nebo jak to rict? Treba blekotam kraviny, ale takhle to cejtim, abych Pruhum nejak neuskodila.