Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#137365
PetraK

    Martin chce slyšet VÁŠ NÁZOR-děkuji!!!!

    pardon, je už blbej? Ty rady tady zazněly asi 1000x a Tys mu je říkala. Měl by začít používat to, co má v tý kouli, která mu zakrejvá krk. Xkrát se tu psalo a Tys mu to říkala, že ten pes tím, co s ním on sám dělá, následně čistě jen magoří a projevuje se to pak následně i v tý jeho agresivitě . A teď se probudil? Když jsi tady chudero stokrát za měsíc psala, že mu to říkáš?
    Zastřel ho. Ne žeryka, martina. A bude klid. To je moje rada.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 2 měsíci uživatelem PetraK.