Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

MirkaD

tak zmrzliny a zmrzlinčata-pusttě si koledy jak já včera at to máte komplet!
ehm-já miluju vánoční koledy a písničky,si je pouštím celoročně….
k Dafi-Martin chtěl ráno sjet k veterinářovi co je v Bučovicích hodinu-hodinu ráno,no ale nybylo auto….
ono jak nemáme to auto,a půjčujem si je,s tím,že otec potřebuje ve všední dny auto odpo,Martin ráno v práci,a do toho moje různý smněny tak je to prča
odpo jsem obvolala veterináře v Bučovicích,ale to už pochopitelně nic…
tak Martin že by k jednomu jel v pondělí večer-je tu od 6-sedmi večer-hodinu,já mám v pondělí odpolední,další dny je ten veterinář ráno,to su zase v práci
tak v pondělí večer to snad klapne!!!!
v práci v pátek pátá mezismněna-ráno doma uklidit,
pak s peskama povvenčit,trošku pohrát s Žerykem pár cviků s tanečních,
a juchů hurá do práce
v práci další záskok-tenokrát s kolegyní i náš bývalý vedoucí,co mně vozíval autem,a co jsem ho mněla fakt dost ráda-to mi hodně zlepšilo den:D
ptal se mně,jestli je na mně nový vedoucí hodnej,a jestli ostatní kolegové taky,
pak si furt dělaly s tou kolegyná srandu,s další kolegyní od nás taky,jak kdyby se znaly roky,vyloženě so to bývalý vedoucí i ta kolegyně u nás užívaly-ze sluchátek valily vtipy,historky a dobrá nálada
při odchodu říkal,že nás rád všechny viděl,mi ho všichni ukecávaly at se vrátí…dobrá to bylo
kdybych nebyla utahaná a nemněla 2 blbce zákazníky…
chlápek-2 věci a flaška alkoholu,vyndal 2 sociiální stravenky,kde je přímo napsaný,že je to jen na potraviny,pití a drogerku….
tak jsem alkohol oddělala,dám tam 50kč stravenku,mněl ještě doplácet drobný-a
-já nemám peníze-on na mně
tak já-vytočená doruda-umíte číst???takže co je tady napsaný??
nic….volám vedoucího,že problém,tím,že už jsem tam dala stravenku,se s tím nic nedalo dělat,na to jsem vlídně řekla-takže seru na to,dám to ze svýho-taky mně nic jinýho nezbylo,že….
když mně ten imbecil začal ikecávat,at mu prodám alkohol na tu stravenku!!!
já na něj-jestli to vapadá jako džus?
pak další kráva-zákaznice s děckem,v ruce okurku-trošku nahnilá-si ju prohlídne-a vrazí ju do čokoládek u kas….
odbočka-po celým obchodě člověk večer najde hromadu věcí,co lidi někam strčí…
fazole v tričkách,rohlíky v míku…
rozbitý,rozlitý věci nahlásí málokdo
v razit ruku do rozbitýho jogurtu je celkem častý,ale
čokoládky,žvýkačky u kas-tam se toho dá strčit-nanuky,pivo,kilo masa,rozbitý jogurty,smeteny-to u kas na zem….
chlazený,mražený věci pak jdou rovnou do odpisu….
no nic
tak říkám babě před ostatnáma-ta okurka tam nepatří!!!
a ona-je nahnilá
já-a co je to za řešení ju vrazit mezi žvýkačky?
další zákaznice-jo v pomerančích je cosi jinýho…a já-jo ty lidi jsou hovada
pak říkám-když tomu zboží něco je,tak to dejte nám,my to slidíme,ale neházejte to mezi jiný zboží
a ženská-no co chcete šlyšet?se mi s tím nechtělo do zeleniny…
kurna dyt tam nemusela,mohla to dát na kasu a vzít si jinou okurku,nikdo by jí nic neřekl…
no kráva-a to stejný si myslela ona o mně…bylo jí to dost vidět na xichtě….
bych těmhle zákazníkům to přála večer iklízet,,,práce navíc…