Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
31.3.2022 v 15:04
#137213
Mayo,
u nás by ses teda osypala – a já u tebe 😀
Ve špajzu (investorská skříň v kuchyňce, kam se nevejde ani jídelní stůl) mám pár věcí. Olej zásadně jen jeden, a to načatej, koření jenom aktuálně používaný, když je i jen pár měsíců prošlý – vyhazuju.
Ale já to takhle mám ve všem – i v oblečení. Džíny mívám dvoje, teď jsem si v konzumrauši s Johýsem koupila třetí. Ve skříni mám – nekecám – jeden komínek s trikama s krátkým rukávem, jeden s dlouhým a asi pět svetrů. Letní šaty mám jedny, sukni momentálně žádnou. Když to nevezmu rok na sebe, dám to do kontejneru. Mě věci znervózňujou…