Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací jaro 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022

#137213
Milena z Prahy

    Mayo,
    u nás by ses teda osypala – a já u tebe 😀
    Ve špajzu (investorská skříň v kuchyňce, kam se nevejde ani jídelní stůl) mám pár věcí. Olej zásadně jen jeden, a to načatej, koření jenom aktuálně používaný, když je i jen pár měsíců prošlý – vyhazuju.
    Ale já to takhle mám ve všem – i v oblečení. Džíny mívám dvoje, teď jsem si v konzumrauši s Johýsem koupila třetí. Ve skříni mám – nekecám – jeden komínek s trikama s krátkým rukávem, jeden s dlouhým a asi pět svetrů. Letní šaty mám jedny, sukni momentálně žádnou. Když to nevezmu rok na sebe, dám to do kontejneru. Mě věci znervózňujou…