Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
31.3.2022 v 13:30
#137208
Mayo,
já si zásoby skoro nedělám. Ne, že bych byla tak ušlechtilá, ale mám na ně minimum místa a taky nechci mít nic starýho. Věřim, že na vesnici to může být jinak 🙂