Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
31.3.2022 v 13:29
#137207
Maya
Jak to myslis s tou moukou a mrazakem na par dni? Jakoze po pul roce vyndat kouku ze spajzu na par dni do mrazaku a spotrebovat?
Protoze ja mam problem s tim ze pohankova mouka je dost draha ale nepouzivam ji casto a ty moli me prave znervoznuji a v mrazaku se mi to nevejde (protozr tam to chce irechy a mak kvuli zlukmuti)