Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
31.3.2022 v 13:21
#137205
tak ja se treba nedivim, ze si lidi delaji zasoby nejakych veci, co jdou skladovat, ty ceny maj prej vyletet na podzim, tak proc nenakreckovat a usetrit a kdyby nahodou se to s tema cenama nestalo, tak se nic nedeje, holt nebudu pak nejakou dobu ty veci nakupovat
mouka kdyz se da na par dni do mrazaku, tak pak moli a spol taky nehrozej a da se skladovat dlouho