Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
Tak to vykupování začalo n
a jako lidi se chtějí zazásobit na sto let dopředu, nebo jak? stejně jim to jednou dojde a budou muset koupit , já tohle úplně nechápu. Chápala jsem, že jak začal kurvavir, tak lidi chtěli mít doma zásoby, pro moment, kdy je doma zalígrujou, ale tohle mi přijde…. nemůžou se zazásobit na furt a zdraží se i ostatní věci, to si narvou dům zásobama? To už zase můžem nakupovat naftu do plechovejch van, aby měl víc, než má jarda od naproti.
Já taky nemám všechny věci na doraz, jsem zvyklá mít rezervu, ale normální rezervu, však prostě to má všechno nějakou trvanlivost.
no to vykupovani mouky a oleju je proto neb ted vsude rikaj
je to dobrej tah, jak lidi přimět nakupovat. a nepřemejšlet co tako budou dělat se 100 kg mouky plný molů 😀