Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
31.3.2022 v 8:03
#137173
cernejcaj
jj, od rana jsem jeste nic neudelala a nastavuju 😀
jeste se mi nepodarilo vychytat jas, nova obrazovka je peklo
ale jak je fakt dlouhej, tak klavesnice ma i numero cast, tak to je jako super
ALE toho debila! co vymyslel, ze vse kabelem se bude pripojovat napravo, teda tam kde si clovek smrdla mysi, toho bych povesila za koule do pruvanu
a oproti tomu staremu je docela hlucnej, vetrak je furt slyset, starej byl uplne tichej
Denny
kockam se musi odsavat? u psu se to nedela kdyz neni problem co vim