Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací jaro 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací jaro 2022
30.3.2022 v 15:26
#137154
Tak oni tam skonci a pujdou k nam ralze prachy jim teď stejně plati pracak a to. j se asi vyplati kdyz budou pracovat v prosperujici firme nez ve krachujici kdyz to misej platit stejne? Nevim jak dlouho teda…