Odpověď na: Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022 Odpověď na: Kecací jaro 2022

MirkaD

Fifi-no ty kousavý věci-že to pak nekouše,
jinak já to před použitím nahřívám….
já hodně oblečení nahřívám,nemám ráda to studený ze skříně…
jo-máti si sice myslí,že to přeháním-což mi bylo jasný od začátku-to stejný i otec Martina
máti mi to i ve středu řekla-já ji na to řekla o Ferince-jak i přes péči to zazlobilo
a pak i naše rodinná známá nám v sobotu říkala 10 000kastrace+operace zánětu dělohy u feny ovčáka desetileté-a za pár dní to stejný co Ferinka,nebo podobný-2stehy povolily,vytíkal jí z toho bordel,tak v sobotu odpo na veterinu a znova na stůl-fena té paní mněla límec,byla doma….
-takže na argumenty máti-ty to moc přeháníš-naše Bettyna litala bez ničeho,stehy si vylízala,pohyb jí nikdo neomezoval,nemněl ani límec,ani pruban,tričko nic,nikdo nám nic ttakovýho neřekl,a aspon ušřila veterinářovi prácu…
tak na to jsem jí řekla,že vím,že si myslí,že to přeháním,ale že je mi to jedno-at si myslí co chce,
že kdybych dala na ni-no a co-Max s Btty je taky tlustá-tak Dafi může být taky…
tak kdby nezhubla,tak by ju neoperoval,a zánět dělohy by časem dAFINA MNĚLA DLE SLOV URČITĚ S TÍM,JAK JE TO TAM U NÍ VENITŘ POSKLÁDANÝ
takže máti,otec a Martin si sice myslí že to přeháním…
s Martinem jsem se dohadovala celou nedělu-fkt psycho-jsem říkala vedoucímu,že jsem se těšila do práce…
ale máti to dodržuje-myslí si svoje,ale dodržuje to
jo Dafi má pruban,jen jsem jí povolila kolem těch slabin,at to nemá dodřený….